Artikel bol úspešne pridaný.

Akumulátor AP 100 Stihl

18-AP100 18-AP100

Akumulátor AP 100 Stihl
164,00 €
Hmotnosť dodávky 0.97 kg

s DPH. poštovné náklady

Dodacia lehota 5-8 pracovné dni

Akumulátor Stihl AP 100 vás spoľahlivo sprevádza pri práci s množstvom zariadení systému... viac

Akumulátor Stihl AP 100 vás spoľahlivo sprevádza pri práci s množstvom zariadení systému akumulátorov PRO od spol. Stihl. Akumulátor sa nabíja v zariadeniach AL 100, AL 300 alebo AL 500. Prostredníctvom napätia 36 voltov (V) a výkonu 94 watthodín (Wh) je tento lítium-iónový akumulátor s dlhou životnosťou spoľahlivým pomocníkom pri prácach v záhrade alebo pri údržbe krajiny.

Čo je praktické na akumulátore Stihl AP 100? Nepoužívate ho len pre jedno z vašich akumulátorových zariadení, ale potenciálne pre všetky zo systému akumulátorov PRO. V závislosti od toho, pre ktoré akumulátorové zariadenie používate akumulátor AP 100 od Stihl, sa líši aj doba chodu. Praktické LED svietidlá slúžia ako indikátory stavu nabitia, takže máte neustály prehľad. Akumulátor Stihl AP 100 dodáva energiu pre nasledujúce zariadenia: Akumulátorové motorové píly, akumulátorové odvetvovacie píly, akumulátorové záhradné nožnice, akumulátorový záhradné nožnice na živý plot, akumulátorové dúchadlá, akumulátorové zametacie stroje, akumulátorové nožnice na konáre, akumulátorové rozbrusovačky.

Akumulátor Stihl AP 100 sa dá použiť rýchlo a bez problémov pre každé zariadenie zo systému akumulátorov PRO. Nabíjačky, vďaka ktorým získava Stihl AP 100 energiu, je možné upevniť na stenu a majú LED svietidlá na indikáciu prevádzkového stavu.

Vďaka akumulátorovým zariadeniam, ktoré sú podporované akumulátorom Stihl AP 100, volíte správne v mnohých smeroch. Bez spaľovacieho motora pracujete bez emisií, nevytvárate žiadne škodlivé plyny a vďaka tomu sú tieto zariadenia tichšie, ako tie so spaľovacími motormi. Manipulácia je uľahčená prostredníctvom menších vibrácií. Navyše sú akumulátorové zariadenia veľmi ľahké. Ak to všetko zhrnieme, táto účinnosť víťazí po všetkých stránkach. Ak je záhrada vaše hobby alebo ste remeselník či profesionálny záhradník: Vaše požiadavky a vysoké nároky spĺňajú práve vysoko výkonné akumulátorové zariadenia od spoločnosti Stihl, ktoré vás nikdy nesklamú. Vďaka tomu sa môžete sústrediť na to dôležité: vašu prácu.

Technické údaje:

  • Menovitá kapacita podľa špecifikácie výrobcu 2,6 Ah
  • Menovitá kapacita článku (podľa údajov výrobcu) 2,6 Ah
  • Hmotnosť akumulátora 0,9 kg
  • Technológia akumulátorových článkov LÍTIUM-IÓNOVÁ
  • Kapacita akumulátora podľa IEC 61960 2,4 Ah
  • Obsah energie 94 Wh
  • Menovité napätie 36 V

 

  • 103161
Výrobca: Stihl
Typ produktu: Akumulátor
Hmotnosť: 900 g
Ďalšie odkazy k
Produkt sa používa

@grube.kg oder #grubekg

um auch dein Bild hier zu sehen.

Čítať, písať hodnotenia a diskutovať... viac
Pre tento produkt nie sú k dispozícii žiadne hodnotenia.
Napísať hodnotenie
Hodnotenia budú po kontrole zverejnené.

Políčka označené * sú povinné údaje.

Ustanovenia o ochrane osobných údajov beriem na vedomie.

Naposledy prezerané