Artikel bol úspešne pridaný.

Akumulátor AP 200 Stihl

18-AP200 18-AP200

Akumulátor AP 200 Stihl
Cena pri tomto tovare je bez prepravných nákladov z centrálneho skladu z Nemecka na Slovensko. Presná kalkulácia prepravných nákladov sa vypočítava podľa vami objednaného množstva. Kontaktujte nás prosím !
234,00 €
Hmotnosť dodávky 1.45 kg

s DPH. poštovné náklady

Dodacia lehota 5-8 pracovné dni

Vďaka jeho kompatibilite so všetkými zariadeniami systému akumulátorov PRO od Stihl je... viac

Vďaka jeho kompatibilite so všetkými zariadeniami systému akumulátorov PRO od Stihl je akumulátor Stihl AP 200 všestranne použiteľný, vymeniteľný a vhodný pre všetky zariadenia tohto radu. Akumulátor môžete zasunúť do na to určeného otvoru pre akumulátor na vašom zariadení zo systému akumulátorov PRO alebo ho môžete nosiť ako náhradný akumulátor pomocou popruhov počas práce priamo na tele. Akumulátor je zaistený v akumulátorom zariadení, pričom je možná bezpečná, vyvážená manipulácia so strojom.

Akumulátor Stihl AP 200 sa dá jednoducho vymeniť a rýchlo nabiť. Vďaka integrovanému indikátoru stavu nabitia so štyrmi LED svietidlami máte dobu chodu Vášho zariadenia neustále pod kontrolou. Indikátor stavu nabitia sa aktivuje stlačením tlačidla po ukončení procesu nabíjania. Elektronické monitorovanie akumulátora Stihl AP 200 zabraňuje nadmernému nabíjaniu alebo prehriatiu akumulátora. Akumulátor je možné kombinovať s nabíjačkami AL 100, AL 300 a AL 500. S obsahom energie 187 Wh má akumulátor Stihl AP 200 hmotnosť 1,3 kg.

Akumulátorový systém PRO od Stihl vám ponúka vysoko kvalitné zariadenia, ktoré sú ideálne vhodné na starostlivosť o veľké záhrady alebo pri profesionálnej údržbe krajiny. Profesionálne zariadenia kladú vysoké požiadavky na výkon a dobu chodu akumulátorov, aby vám ako používateľovi ponúkli plnú flexibilitu. Vďaka ochrane pred dažďom, akumulátorovej nabíjacej stanici a náhradným akumulátorom nie ste závislý ani od počasia, ani od dĺžky kábla. Jednoduchá manipulácia so zariadeniami garantuje intuitívne používanie aj pre začiatočníkov, ktorí túžia po výkonných, silných akumulátorových zariadeniach na starostlivosť o svoju záhradu. Vďaka lítium-iónovej technológii akumulátora sú zariadenia systému akumulátorov PRO od Stihl tichšie ako ich kolegovia s motorom.

Technické údaje:

  • Menovitá kapacita podľa špecifikácie výrobcu 5,2 Ah
  • Menovitá kapacita článku (podľa údajov výrobcu) 2,6 Ah
  • Hmotnosť akumulátora 1,3 kg
  • Technológia akumulátorových článkov LÍTIUM-IÓNOVÁ
  • Kapacita akumulátora podľa IEC 61960 4,8 Ah
  • Obsah energie 187 Wh
  • Menovité napätie 36 V

 

  • 103161
Výrobca: Stihl
Typ produktu: Akumulátor
Hmotnosť: 1300 g
Ďalšie odkazy k
Produkt sa používa

@grube.kg oder #grubekg

um auch dein Bild hier zu sehen.

Čítať, písať hodnotenia a diskutovať... viac
Pre tento produkt nie sú k dispozícii žiadne hodnotenia.
Napísať hodnotenie
Hodnotenia budú po kontrole zverejnené.

Políčka označené * sú povinné údaje.

Ustanovenia o ochrane osobných údajov beriem na vedomie.

Naposledy prezerané