Artikel bol úspešne pridaný.

Čistiaci prostriedok okenných skiel Sonax Xtreme 1:100

16-209-01 16-209-01

  • 102244

Signálne slovo: Pozor. Upozornenia na nebezpečenstvo: H315 Spôsobuje podráždenie pokožky. H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.

11,00 €
(44,00 € / l)
Hmotnosť dodávky 0.31 kg

s DPH. poštovné náklady

Dodacia lehota 5-8 pracovné dni

Čistiaci prostriedok okenných skiel Sonax Xtreme 1:100 NanoPro vám zaručí bezpečný výhľad v... viac

Čistiaci prostriedok okenných skiel Sonax Xtreme 1:100 NanoPro vám zaručí bezpečný výhľad v priebehu niekoľkých sekúnd. Vysoko účinný čistiaci koncentrát s čerstvou vôňou pre ostrekovače skiel v lete. Nanočastice sa starajú o to, aby sa zreteľne zlepšila rýchlosť čistenia.

Rýchlo a dôkladne odstraňuje zo skiel matné povlaky od oleja, sadzí, silikónu a iných nečistôt z ciest, ako aj hmyz. Vhodné pre dýzy s postrekovaním s rozšíreným dosahom. Znášanlivá s lakom, gumou a plastami. Vďaka receptúre pôsobiacej proti vodnému kameňu je miešateľný s vodou z vodovodu so všetkými stupňami tvrdosti. Nespôsobuje napäťové trhliny a slepé miesta na rozptyľových sklách svetlometov.

Výborne vhodné aj pre xenónové svetlomety a plastové rozptyľové sklá so vzhľadom priehľadného skla. Glycerín udržiava vláčnu gumu a zabraňuje preskakovaniu stieracích líšt. Čistiaci prostriedok okenných skiel je extrémne výdatný: 25 ml pre 2,5 l čistiacej kvapaliny. 250 ml dávkovacia fľaša. Hmotnosť 320 g. 

Produkt sa používa

@grube.kg oder #grubekg

um auch dein Bild hier zu sehen.

Čítať, písať hodnotenia a diskutovať... viac
Pre tento produkt nie sú k dispozícii žiadne hodnotenia.
Napísať hodnotenie
Hodnotenia budú po kontrole zverejnené.

Políčka označené * sú povinné údaje.

Ustanovenia o ochrane osobných údajov beriem na vedomie.

Naposledy prezerané