Kontakty

Lesnícke náradie GRUBE s.r.o.
Kúpeľná 2
962 37 KOVÁČOVÁ

Tel./Fax:
045/5322 779 - oddelenie: Lesnícke náradie


045/5321 373 - oddelenie: Poľovačka, príroda a voľný čas


OBJEDNÁVKY E-SHOP:
Andrea Marcineková
045/5321 373, 0910 308 350
andrea@grube.sk

web.: www.grube.sk

IČO: 36004120
DIČ: 2020477426
IČ DPH: SK2020477426

OTVÁRACIA DOBA:

Pondelok:  7.30 - 16.30 hod.
Utorok:  7.30 - 16.30 hod.
Streda:  7.30 - 16.30 hod.
Štvrtok:  7.30 - 16.30 hod.
Piatok:  7.30 - 16.30 hod.
Sobota:  Zatvorené
Nedeľa:  Zatvorené

 

 

KONATEĽ SPOLOČNOSTI

Ing. Martin Zapletal
Tel./Fax: 045/5400 489
Mobil: 0911 892 587
E-mail: martin@grube.sk

VEĽKOOBCHOD
Západné Slovensko

Marek Zapletal
Tel.: 045/5324 968
Mobil: 0907 854 244
E-mail: marek@grube.sk

 
 

VEĽKOOBCHOD
Stredné a východné Slovensko

Mgr. Ivan Karásek
Tel.: 045/5324 968
Mobil: 0903 297 753
E-mail: ivan@grube.sk

EKONOMIKA
Účtovníctvo

Ing. Zuzana Zapletalová
Tel.: 045/5324 968
E-mail: zuzana@grube.sk

 
 

FAKTURÁCIA
Príjem tovaru

Ivana Kerešová
Tel.: 045/5321 373
E-mail: ivana@grube.sk

PREDAJŇA - 1.poschodie
Príroda a voľný čas

Alena Mrázová
Tel.: 045/5321 373
E-mail: predajna@grube.sk

 
 

PREDAJŇA - 1.poschodie
Príroda a voľný čas, + e-shop

Andrea Marcineková
Tel.: 045/5321 373
Mobil.: 0910 308 350
E-mail: andrea@grube.sk

PREDAJŇA - prízemie
Lesnícke náradie

Marián Mozola
Tel.: 045/5322 779
E-mail: sklad@grube.sk

 
 

 
 

Kategórie

Posledné veľkosti skladom
Facebook