O NÁS


Už viac ako 75. rokov sa spoločnosť GRUBE zoberá náradím pre les, prírodu, krajinu a životné prostredie. 
Všetko to začalo v roku 1945, kedy pán Waldemar GRUBE založil malý rodinný podnik s regionálnou pôsobnosťou. Postupne sa firma vypracovala na popredné miesta predaja náradia s pôsobnosťou v rámci celého Nemecka a dnes má spoločnosť  už 11 sesterských firiem v Európe. Firma ponúka viac ako 12 000 druhov výrobkov od najväčších a najznámejších svetových výrobcov. Zákazníkmi firmy GRUBE sú predovšetkých profesionálne firmy zaoberajúce sa činnosťou a prácou v lese, v lesnom hospodárstve, záhradkárstve, poľnohospodárstve a pod.
Firma GRUBE ponúka odborné poradenstvo, spoľahlivosť, dôveryhodnosť a dbá na požiadavky a potreby svojich zákazníkov, snaží sa vždy ponúkať kvalitné výrobky a služby.

Na Slovensku začala svoju pôsobnosť firma Lesnícke náradie GRUBE s.r.o. v roku 1996, bola založená konateľom firmy Ing. Stanislavom Zapletalom vo Zvolene. Od roku 2005 firma pôsobí vo vlastných priestoroch v obci Kováčová (okr.Zvolen) a doteraz patrí medzi najväčších predajcov profesionálneho lesníckeho náradia  a poľovníckeho oblečenia na Slovensku. Firma GRUBE na Slovensku veľkoobchodne dodáva do viac ako 120 obchodov rôzneho zamerania, prevažne predajne STIHL, HUSQVARNA, rôzne železiarstva a najmä predajne poľovníckych potrieb.

Naše princípy

  • Naše katalógy a webové stránky by mali byť živým konzultantom, ktorý vám pomôže vo všetkých otázkach týkajúcich sa nákupu produktov.
  • Úzky a neustály kontakt a výmena skúseností z Vašej praxe je pre nás rovnako dôležitá ako pred 65 rokmi.
  • Preukázaná kvalita a cena sú stále hlavným kritériom pre zaradenie novej položky v našom sortimente.
  • Okamžité spracovanie objednávok, starostlivé vyberanie, bezpečné balenie a rýchla a lacná doprava je náš každodenný cieľ. Využite tejto výhody!
  • U nás Vám kompetentne a úprimne poradíme! To je naše dobré meno.
  • Nakupujete úplne bez rizika. V prípade, ak sa Vám objednaný produkt nepáči alebo Vám nesedí veľkosť, bezproblémovo Vám  ho vymeníme alebo vrátime kúpnu cenu. Za týmto účelom slúžia naše priateľské služby zákazníkom.
  • Naším  najväčším kapitálom sú naši zamestnanci, ktorí sú vybavení potrebnou kvalifikáciou a odbornou  prípravou.


Príďte sa presvedčiť o kvalite našich výrobkov a služieb...
GRUBE Team

Lesnícke náradie GRUBE s.r.o., Kúpeľná 2, 962 37 Kováčová